-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

У найближчі 3 роки на підтримку демобілізованих учасників АТО виділять близько 18 млн гривень

На черговій сесії, депутатський корпус затвердив Комплексну програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції на 2018–2020 роки, основними напрямами якої є соціальне забезпечення, пільгове медичне обслуговування, сприяння у працевлаштуванні та зайнятості, забезпечення соціальними гарантіями, сприяння участі демобілізованих учасників АТО у громадському житті, організація патріотичного виховання дітей та молоді тощо.

Зокрема, заходами Програми передбачено забезпечення бійців санаторно-курортним лікуванням та послугами психологічної реабілітації; безоплатне оздоровлення та відпочинок дітей учасників бойових дій; надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО (демобілізованим військовослужбовцям – 5 тисяч гривень, а в разі поранення – до 8 тисяч гривень; бійцям, які перебувають у службових відрядженнях в районах проведення АТО – 500 грн).

Також, у рамках Програми учасникам АТО, заплановано виділяти грошову допомогу на проведення поточного ремонту житла, надавати їм одноразову адресну допомогу у розмірі 1200 грн. для оформлення документів на земельні ділянки та забезпечувати першочергове відведення землі для індивідуального житлового будівництва, садівництва та городництва.

Важливий напрямок Програми - медичне обслуговування. За кошти міського бюджету учасникам АТО будуть надавати стаціонарну медичну та лікувальну стоматологічну допомогу, пільгове забезпечення медикаментами, безкоштовне зубопротезування. Усього на заходи Програми, розрахованої на три роки, заплановано виділити 17 млн 852,5 тис. грн.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.