-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

У пустелі Сахара вже другий рік поспіль випадає сніг

Поки в Україні спостерігається аномальна зима, визнана найтеплішою за останні більш ніж сотню років, пустелі Сахара випав сніг. Дане метеорологічне явище для пустелі є вкрай рідкісним.

Попередній раз, подібну аномалію спостерігали в минулому році, а до цього в 1979-му. При цьому в пустелі випало відразу 40 сантиметрів опадів, що є багатомісячної нормою пустелі. Сніг у пустелі був зафіксований в районі міста Айн-Сефра, який ще називають Воротами пустелі. В даному районі пустелі середня температура літа досягає 37 градусів Цельсія, а взимку температура може опускатися і до нуля. Однак незважаючи на нульову позначку, сніг в зимовий час - рідкість не тільки для тутешнього регіону, а й для всієї пустелі, яка є найбільшою теплою пустелею в світі і територію якої можна порівняти з США. Саме тому, дана пустеля практично не заселена, за винятком невеликих оазисів, а середня населеність всій території пустелі близько 2,5 мільйонів чоловік.

Окремі експерти кажуть про те, що сніг у Сахарі - не виняток з правил. Дана подія для пустелі не рідкісна, але цілком закономірна і відбувається вона раз на кілька десятиліть.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.