16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 37%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.23   EUR 30.83
Увійти

UA RIDERS CUP 2017 – всеукраїнський чемпіонат мотолюбителів у Кам’янському

10 вересня на картодромі «Dnipro Kart», за підтримки міського голови Андрія Білоусова, відбувся  фінал першого всеукраїнського чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів серед любителів UA RIDERS CUP 2017. Очільник міста, який є  великим фанатом спорту,  особисто був присутнім на заході та відкрив змагання, проїхавшись на трайку.

Аматор чи професіонал – не має значення, головне – бажання. Бажання розвиватися, насолодитися швидкістю і отримати дозу адреналіну. Фінал чемпіонату UA RIDERS CUP 2017 зібрав близько 40 учасників різних рівнів кваліфікації з багатьох міст України.

Багато хто з учасників робить перші кроки у цьому спорті і тому це змагання для них є не лише своєрідним викликом, але і безцінним досвідом на майбутнє, який можна  буде використати і в звичайних дорожніх умовах.

На відкриття фіналу прибув міський голова Андрій Білоусов. Він є шанувальником мотоциклів і мотоспорту, а також другом і партнером організаторів змагань у Кам’янському. Він привітав всіх учасників і висловив захоплення тим, що у нашому місті проводяться такі серйозні заходи.

Після вітальних слів мер сів за кермо трайка і здійснив об'їзд треку. Це ознаменувало початок перегонів і за декілька хвилин почався заїзд.

Фінал видався цікавим і видовищним. Гладячи залишись приємно вражені змаганнями і отримали задоволення від спостереженням за ходом гонок.

Останнє редагування Понеділок, 11 вересня 2017 17:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.