26°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 26%

Вітер: 6.44 km/h

USD 27.93   EUR 32.03
Увійти

Учениця Кам’янської школи № 34 взяла участь у проекті «Школа молодого політика»

Нещодавно завершився проект «Академія молодого громадянина», організований Міжнародним республіканським інститутом (IRI) за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID). Про це повідомили в Департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Учасниками проекту стали лідери учнівських та студентських організацій із Кам’янського, Дніпра, Миколаєва, Маріуполя та Хмельницького, які пройшли непростий конкурсний відбір. До лав переможців потрапили лідери учнівських організацій середніх шкіл № 19 і 34 та гімназії №39 нашого міста.

Метою «Академії молодого громадянина» була підготовка молоді до активної громадської та політичної діяльності, надання основних інструментів для виховання ефективних політичних лідерів, націлених на розвиток своїх міст та регіонів України.

За підсумками участі в Академії найактивнішим школярам було запропоновано долучитися до проекту «Школа молодого політика», який реалізувався Дніпровською міською радою спільно з Міжнародним республіканським інститутом. Як найактивніша учасниця, до проекту потрапила Катерина Боровик, учениця 11 класу, голова учнівської молодіжної організації «Фенікс» Кам’янської СЗШ №34.

По завершенню занять, учасникам проекту було надано можливість взяти участь у «Форумі активних громадян», який відбувся 5 жовтня у Дніпрі. У заході взяли участь секретар Дніпровської міської ради В’ячеслав Мішалов, директор МРІ в Україні Майкл Дракмен та виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

У рамках Форуму, організатори представили результати муніципального опитування, навчальні програми Міжнародного республіканського інституту з питань політики та громадянського суспільства, досвід Вінницької та Дніпровської міських рад, щодо реалізації бюджетів участі. У свою чергу, юні активісти презентували проект створення молодіжної громадської організації «Dnipro Youth Center», проекти Академії молодого громадянина та Школи молодого політика.

Джерело

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.