27°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 43%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.13   EUR 32.08
Увійти

Учителька з Кам’янського отримала стипендію від Благодійного Фонду Петра Порошенка

Днями Президент України Петро Порошенко разом із дружиною передали сертифікат Благодійного Фонду Петра Порошенка на виплату стипендій вчителям – учасникам проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін», які у рамках національної кампанії «Україна Speaking» проводять навчальні тренінги з підвищення рівня викладання англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах.

Участь у програмі взяла і вчитель англійської мови Кам`янської середньої загальноосвітньої школи № 30 Тетяна Кондрашова (на загальному фото – зліва від Петра Порошенка, в другому ряду).

Під час церемонії вручення сертифікату на суму 556 тисяч гривень Президент наголосив: ця подія – яскраве свідчення того, що ініціатива зробити 2016 рік Роком англійської мови дала можливість побачити найкращих агентів змін.

Дружина Президента Марина Порошенко привітала всіх з успішною реалізацією програми.

Кам`янчанка Тетяна Кондрашова стала однією з учасниць проекту в Дніпропетровській області та протягом 4 місяців проводила навчальні тренінги для вчителів міста на базі СШ № 30. У результаті впровадження програми вчителі були ознайомлені з новими методиками викладання англійської мови та почали їх застосовувати у своїх школах.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.