Вітер: 14.48 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Учні з Кам’янського здобули «срібло» Шкільної гандбольної ліги України

У місті Бровари відбувся фінал Шкільної гандбольної ліги України. Учасниками четвірки найсильніших команд, які розіграли нагороди, стали учні Кам`янської СШ №20 імені Олександра Стовби. Кам`янчани змагалися із суперниками, які представляли навчальні заклади Харківської, Київської областей та Києва. Як повідомив тренер нашої команди Олег Усенко, його підопічні завоювали срібні нагороди.

За правилами Шкільної гандбольної ліги, у змаганнях можуть брати участь діти віком до 12 років. Особливою рисою турніру є можливість одночасно грати в команді як хлопчикам, так і дівчаткам. А ще команди мали право доукомплектуватися чотирма гравцями з інших шкіл. Кам`янчани скористалися цим правилом і запросили пограти за команду трьох учнів СШ №44.

Команда СШ №20 без поразок пройшла етапи міських, обласних і регіональних змагань та вийшла до фінального «Турніру чотирьох», в якому програла тільки переможцям – команді з Вишгорода Київської області.  Якщо брати всі зустрічі, то з одинадцяти проведених матчів у кам`янчан – десять перемог і лише одна поразка.

Під час нагородження переможців кубок із рук Олени Цигиці, бронзової призерки з гандболу Олімпійських ігор в Афінах 2004 року, отримав капітан Кам`янської СШ №20 Артем Усенко.

На святі останнього дзвінка, яке відбудеться 25 травня, гандболістам СШ №20 в урочистій обстановці буде вручено срібні нагороди Шкільної гандбольної ліги України.

Останнє редагування П'ятниця, 18 травня 2018 11:27