-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.18   EUR 32.13
Новини 24

Україна, Туреччина й Азербайджан створять регіональний союз?

Україна, Туреччина та Азербайджан створюють регіональний союз. Про це повідомляє 112.ua з посиланням на інформацію посла Азербайджану в Україні Азера Худієва у виданні «АЗЕРТАДЖ».

Зокрема, 6 березня в Баку відбудуться перші політичні наради щодо створення формату Азербайджан – Туреччина – Україна.

Для участі в політичних нарадах до Азербайджану прибудуть делегації під керівництвом заступника міністра закордонних справ України Василя Боднаря та заступника міністра закордонних справ Туреччини Уміда Ялчіна. У політичних нарадах Азербайджан представить делегація на чолі із заступником міністра закордонних справ Халафом Халафовим.

Під час нарад будуть обговорюватися такі питання, як нинішній стан і перспективи розвитку політичного, економічного, енергетичного та гуманітарного партнерства між трьома країнами, розвиток плідного співробітництва в рамках міжнародних організацій.

Також обговорюватимуться питання успішного здійснення в цьому форматі вантажоперевезень за допомогою нових транспортних коридорів, перевезення енергоресурсів за допомогою басейнів Каспійського і Чорного морів.

Як повідомлялося раніше, Україна, Грузія та Азербайджан підписали меморандум про спільне використання поромів «Укрзалізниці».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.