14°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 60%

Вітер: 35.40 km/h

USD 28.13   EUR 33.18
Увійти

Україна посіла перше місце в рейтингу паспортів серед країн СНД і 44-е в світі

9 січня 2018 року компанія Henley & Partners опублікувала щорічний Індекс паспортів, який ранжує країни за можливістю відвідувати різні держави світу без візи. У 2018 році були проаналізовані 200 країн і територій.

Протягом останніх п'яти років перше місце в рейтингу незмінно зберігається за паспортом Німеччини. У 2018 році з німецьким паспортом можна подорожувати без візи в 177 країн світу, що на одну країну більше, ніж в минулому році. Друге місце дісталося Сінгапуру (176 країн), третє розділили відразу вісім держав: Великобританія, Данія, Італія, Норвегія, Фінляндія, Франція, Швеція, Японія. Громадяни цих країн отримали можливість відвідувати без візи 175 країн світу. Більшість з них за рік поліпшили показники безвізового доступу в інші країни.

У 2018 році Україна посіла перше місце в рейтингу серед країн СНД і 44-е в світі. Країна істотно поліпшила свої позиції завдяки отриманню безвізового доступу до країн Шенгенської зони в 2017 році. Росія зайняла 48-е місце в Індексі, розділивши його з Республікою Молдовою та Чорногорією. Росіяни можуть відвідувати без візи 110 країн світу. Практично всі країни Співдружності поліпшили показники минулого року за кількістю країн з безвізовим в'їздом.

Останнє місце в рейтингу дісталося Афганістану, громадянам якого відкритий безвізовий доступ в 24 країни світу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.