9°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 75%

Вітер: 8.05 km/h

USD 28.23   EUR 32.63
Новини 24

Україна посіла третє місце в Європі за захворюваністю на кір

У 2017 році Україна опинилася в трійці лідерів серед європейських країн за захворюваністю на кір. Перше і друге місця посіли Румунія та Італія відповідно, повідомляє «Німецька хвиля». Торік від кору в Європі померло 35 людей, а кількість випадків захворювань збільшилась у чотири рази.

За даними медиків, всього у 2017 році в Європі було зареєстровано 21315 випадків, у порівнянні з 5273 випадками минулого року.

«Кожна нова людина, яка захворіла на кір у Європі, нагадує нам, що нещеплені діти та дорослі особи, незалежно від місця проживання, ставлять під загрозу людей, які не мають можливості отримати вакцинацію», – заявила директорка Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Жужанна Якаб.

Найбільше випадків захворювання минулого року було зафіксовано в Румунії – 5562, Італії – 5006 та Україні – 4767. За даними ВООЗ, у 15 з 53 країн регіону торік зафіксували щонайменше 100 випадків захворювання на кір. В організації наголошують, що основними причинами спалаху захворюваності є зниження загального рівня імунітету, а також низький рівень вакцинації серед маргінальних груп населення та брак вакцин.

Високий рівень захворюваності на кір 2017 року спостерігався також у Греції, Німеччині, Сербії, Таджикистані, Франції, Росії, Бельгії, Великобританії, Болгарії, Іспанії тощо.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.