Кам’янське

USD 26.18   EUR 29.43
Новини 24

Україна увійшла до десятки країн із найшвидшою депопуляцією

Україна знаходиться в десятці країн, у яких швидкими темпами відбувається депопуляція. До 2050 року населення України може скоротитися на 18%. Такі дані наводить Організація Об’єднаних Націй, повідомляє «112.ua».

Один з основних факторів – трудова міграція населення. За останні півроку, згідно з підрахунками сайту ukrainianpeoplelicks.com, із країни виїхали понад півмільйона українців. Тобто щохвилини Україну залишають двоє громадян. Основна маса фахівців уже виїхала у попередніх хвилях міграції, зате зараз спостерігається відтік працездатного молодого населення.

За словами міністра економіки України у 1997–1998 роках Віктора Суслова, трудова міграція перетворює Україну на одну з найвідсталіших країн.

«Фактор трудової міграції перетворює Україну на одну з найвідсталіших країн світу, і потенційно це несе в собі колосальні загрози, пов’язані зокрема з тим, що українська робоча сила буде заміщена якоюсь більш дешевою і менш кваліфікованою робсилою з інших країн, насамперед, азійських», – повідомив Суслов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.