0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 61%

Вітер: 12.87 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Україна за рік втратила 5 позицій у світовому рейтингу процвітання

Британський аналітичний центр «The Legatum Institute» представив щорічний рейтинг рівня життя країн світу, в якому Україна зайняла 112 місце, втративши 5 позицій у порівнянні з минулорічним результатом. Про це повідомило інформагентство «Українські національні новини» з посиланням на оприлюднений рейтинг.

Для порівняння країн і складення відповідного рейтингу аналітики з інституту «Legatum» вивели так званий індекс процвітання (The Legatum Prosperity Index) — комбінований показник, який вимірює досягнення країн світу з погляду їх процвітання.

Країни оцінюють на основі результатів опитувань громадян цих країн у восьми категоріях: стан економіки, соціальної сфери, влади, підприємництва, охорони здоров’я та персональної свободи громадян у їхніх державах.

У рейтингу процвітання країн світу у 2017 році Україна впала на 5 позицій: зі 107-ї до 112-ї у порівнянні з минулим роком. Перед нею у рейтингу йде Бангладеш, за нею — Буркіна-Фасо. Від моменту, коли був опублікований перший Індекс процвітання в 2006 році, Україна опустилась у таблиці рейтингу на 17 позицій.

З усіх показників індексу процвітання найнижчу оцінку Україна отримала в колонці охорони здоров’я, втративши 24 позиції у порівнянні з торішнім показником. Найбільші позитивні зміни, порівняно з минулим роком, відобразились у колонці «соціального капіталу» — держава піднялась на 20 позицій.

Зазначимо, першу трійку в рейтингу процвітання країн у 2017 році склали відповідно Норвегія, Нова Зеландія та Фінляндія.

США опинились на 18 місці, втративши одну позицію. Росія стала 101-ю, втративши 4 позиції. Найнижчі показники — у Судану, ЦАР та Ємену — вони займають 147, 148 і 149 місця відповідно.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.