-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.28   EUR 31.03
Новини 24

Українки стали вдвічі частіше одружуватися з іноземцями

Якщо у 2008 році в Україні з іноземцями укладався кожен 30-й шлюб, то в 2017 – кожен 15-й. Кількість укладених союзів українок з іноземцями зростає, передає УНІАН із посиланням на журнал «Новое время».

Загалом число шлюбів в Україні за останні десять років скоротилося майже в півтора разу. Однак кількість союзів, укладених українками з іноземцями, зростає.

У 2008 році в країні зареєстрували 11,4 тис. змішаних весіль, а в 2017-му – вже 15,5 тис., тобто якщо в 2008 році з іноземцями укладався кожен 30-й шлюб, то в 2017-му – кожен 15-й. І це дані лише про одруження в Україні. Наприклад, у Польщі за останні два роки число шлюбів, укладених місцевими жителями з громадянами України, зросло більш ніж удвічі – з 400 до 1 тисячі.

Змінилися також переваги наречених за країнами походження женихів. Якщо 10 років тому левову частку «зовнішніх» кавалерів становили вихідці з СНД — понад 60 %, то зараз на перші місця вийшли представники країн Європи та Азії. Причому азіатів найбільше — майже 40 %, європейців — 31 %, потім йдуть вихідці з країн Африки, Америки, Австралії та Океанії.

Популярність заморських чоловіків серед українок підтверджують і в шлюбних агентствах. За їхніми підрахунками, число шлюбів з іноземцями за останні п'ять років побільшало щонайменше вдвічі, а кількість звернень від українських жінок до «міжнародних свах» зросла не менш ніж у п'ять разів. Причому якщо раніше в агентства приходили по чоловіків переважно зовсім молоді дівчата модельної зовнішності, які шукають багатого покровителя за кордоном, то зараз іноземних женихів активно шукають жінки 35-50 років, у тому числі з маленькими дітьми від попередніх шлюбів.

Не всі українки, знайшовши собі чоловіка-іноземця, потрапляють у казку. Найгостріша проблема для українських наречених – домашнє насильство. Ще одна небезпека – сексуальна експлуатація. Експерти закликають жінок до укладення шлюбу зібрати всю інформацію про нареченого і вживати заходів обережності.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.