-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.83
Новини 24

Українські богатирі встановили новий рекорд у Кам’янському

Другий рік поспіль Кам’янське стає епіцентром української богатирської сили. Відомий у всьому світі силач Василь Вірастюк та його команда стронгменів з усієї України приїхали до міста на фестиваль здорового способу життя «Богатирські ігри».

Місцем проведення фестивалю традиційно став майдан Петра Калнишевського. Тут же проходили аматорські змагання важкоатлетів. На видовищні виступи богатирів прийшли подивитися сотні кам’янчан і гостей міста.

Зустрічав Василя Вірастюка міський голова Андрій Білоусов. Перед початком фестивалю вони прогулялися алеями оновленого центрального парку. Вірастюк оцінив, як швидко розвивається і змінюється на краще місто. Під час урочистого відкриття змагань титулований спортсмен і головний суддя змагань закликав глядачів підтримати учасників у їх боротьбі за звання найсильнішого в етапі «Кубку АЛС-2018» та побажав усім вдалих виступів.

Міський голова подякував Василю Вірастюку і його команді за візит до Кам’янського та участь у спортивному заході. Також Андрій Білоусов і депутат міської ради Сергій Миршавка вручили почесному гостю булаву, вкриту петриківським розписом. Міський голова зазначив, що цей екземпляр стане доповненням до існуючої колекції відомого спортсмена.

Під час своїх виступів 17 стронгменів з усієї України, зокрема двоє відважних хлопців з Кам’янського, піднімали штанги, переносили на спині спортивні снаряди вагою до 300 кілограмів, брали участь в естафетах, виконуючи нормативи на швидкість. Керівник «Аматорської ліги стронгменів» Юрій Огоновський встановив новий рекорд України в перенесенні снаряда вагою 560 кілограмів.

Найбільше глядачів вразив момент, коли силачі тягнули навантажену бетономішалку вагою 40 тонн.

На завершення динамічного спортивного свята відбулася урочиста церемонія нагородження переможців.

Кам’янчани, які прийшли на фестиваль, дякували організаторам за подаровані емоції та можливість побачити в рідному місті зірок світового масштабу.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.