Вітер: 35.40 km/h

USD 26.23   EUR 30.83
Увійти

Українські паралімпійці посіли друге місце в світі

У завершальний день Кубку світу з лижних перегонів та біатлону в німецькому Оберриді національній паралімпійській збірній України вдалося поповнити свою скарбничку відразу шістьма нагородами, інформує glavcom.ua із посиланням на прес-службу Національного комітету спорту інвалідів України.

У біатлоні (середня дистанція) золоту нагороду виборов Тарас Радь, срібні – Оксана Шишкова і Юлія Батенкова-Бауман, бронзові – Наталія Рубановська, Ірина Буй та Юрій Уткін.

Загалом же на цьому Кубку українські паралімпійці завоювали 21 медаль: п’ять золотих, сім срібних і дев’ять бронзових, посівши друге місце у світі. Зазначимо, що у змаганнях брали участь близько 200 спортсменів із 29 країн.

Уже з 2 лютого національна паралімпійська збірна команда України боротиметься за високі нагороди на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що пройде у фінському місті Вуокаті.