16°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 70%

Вітер: 6.44 km/h

USD 28.18   EUR 32.98
Увійти

Уроки енергозбереження

Зберегти природні ресурси, навчитися економити і стати розсудливими господарями –  таке завдання має ставити перед собою кожен з користувачів комунальних послуг. Нагадати громадянам про основні правила енергозбереження, показати нові варіанти втілення енергозберігаючих програм, надати консультацію спеціалістів, нагадати про можливі шляхи економії ресурсів в сучасних умовах – на це спрямовані заходи, що проходять в рамках проекту «Енергоефективність у громадах». Під патронатом міського голови, першого заступника міського голови, а також спеціалістів відділу економіки міської ради, а також за сприянням німецького благодійного фонду GIZ, у міському парку культури та відпочинку пройшла освітньо-розважальна програма для школярів та студентів.

Для участі у програмі до парку запросили учнів 16, 6 шкіл, студентів колишнього 22-го вищого професійного училища. Донести до дітей необхідність економії – основна мета заходу.

Ініціатори заходу задоволені - інформаційний меседж про важливість розсудливої поведінки з природнім ресурсами гості акції отримали. Кожен з дітей зробив свій висновок, дорослим вручили приємні тематичні подарунки – Led-лампи, сувеніри-нагадування.

Кожен з нас здатен зробити невеличкий внесок в економію природніх ресурсів. Раціональне використання в побуті електроенергії, газу, і утеплення будинків, заміна світильників, побутові електроприлади з високим класом економії. Врешті-решт, якщо природні катаклізми не лякають, це буде корисним для власного гаманця.

Автор:  Анна Шостак

Оператор: Геннадій Русінов

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.