Кам’янське

USD 26.03   EUR 29.23
Новини 24

Успішний досвід кам’янчан переймає вся Україна

На Дніпропетровщині працюють вже 17 мобільних ЦНАПів, які дозволяють обслуговувати клієнтів вдома чи в лікарні. Це найбільше в Україні, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«За завданням Президента України Петра Порошенка максимально наближаємо до людей затребувані адміністративні послуги. На Дніпропетровщині їх можна отримати не тільки у стаціонарному офісі, а й не виходячи з дому. Для тих, хто мешкає на віддаленій території або через стан здоров’я не в змозі самостійно дістатися до ЦНАПу, актуальні адмінпослуги – у мобільному кейсі. На сьогодні їх у регіоні 17», – наголосив Валентин Резніченко.

«Виїзний офіс» започаткував у 2017-му Центр надання адміністративних послуг Кам’янського – наразі його успішний досвід тиражується на всю Україну.

На Дніпропетровщині зручні мобільні кейси працюють також у ЦНАПах Кривого Рогу, Томаківки, Олександрополя, Криничок, Солоного, Слобожанської, Вербківської, Межівської й Покровської об’єднаних територіальних громад.

«Офіси у валізах» мають ЦНАПи Дніпра, Покрова, Жовтих Вод, Новомосковська, Вільногірська й Петропавлівки.

Мобільний офіс – у невеликому кейсі. Всередині – ноутбук, портативні сканер та принтер, 3G USB-модем для доступу до Інтернету, акумулятор та веб-камера.

Подати заявку на виїзне обслуговування можна за телефоном або електронною поштою. Послуга безкоштовна.

Мобільні кейси впроваджені місцевим коштом, а також за підтримки швейцарсько-української програми EGAP та німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Наразі на Дніпропетровщині працюють 57 ЦНАПів та їхніх філій – це найбільше в Україні.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.