16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 73%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

Увага! Діти на дорозі

Розпочався новий навчальний рік. З початком якого  значно зросла кількість дітей, які самостійно йдуть вулицями міста. З метою попередження непоправних наслідків в усіх школах області відбудуться комплексні заходи під назвою «Увага! Діти на дорозі», триватимуть вони до 20 вересня.
У цей час у школах області пройдуть тематичні уроки та тренінги «Знаю, вмію, врятую», на яких медики навчать дітей надавати першу медичну допомогу.
Поліція перевірить безпечність маршрутів шкільних автобусів, територію поблизу дитсадків і навчальних закладів, а також технічний стан транспорту, яким підвозять учнів.
Максимально уважними та обережними мають бути водії. Проїжджаючи повз школу, автомобілісти повинні знижувати швидкість, не випереджати на «зебрі» і пропускати дітей, які переходять дорогу. 
Відповідальність за безпеку на дорозі лежить і на батьках, які повинні нагадати своїм дітям дорожні правила. Також незайвим буде пройти з малими маршрут від будинку до школи, звернути увагу на особливості пересування в умовах інтенсивного руху транспорту. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.