-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.93
Новини 24

В країні з'явився Союз українського селянства

В Україні створили громадську спілку фермерів та їх кооперативів «Союз українського селянства». Її засновниками виступили «Асоціація фермерів та приватних землевласників України» та «Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів», повідомляє agropolit.com.

Як розповів президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич, мета новоствореної спілки – поступове зміцнення людського і природного капіталу села, основою якого мають стати фермерські господарства та їх кооперація.

«Це альтернатива нинішньому соціально-економічному устрою держави, що полягає у поступовій заміні монополій на кооперації, а агрохолдингів – на розвиток сімейного фермерства», – наголосив він.

Організація зосереджуватиме зусилля на реалізації «Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки». За словами  Томича, членами Спілки розроблено програму зі створення в Україні протягом 3 років 250 тисяч фермерських господарств, зниження у перспективі ціни на сільгосппродукцію на 20-30% і забезпечення роботою більше мільйона українців. Зараз  в Україні – 33,4 тис. фермерських господарств.

Очолив новостворену організацію Іван Заєць. За його словами, новостворена спілка – аж ніяк не політичний, а виключно соціальний проект, мета якого – захистити українське селянство та розвивати агросектор.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.