13°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 63%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.18   EUR 32.98
Увійти

В очікуванні сесії міськради

29 липня відбудеться чергова сесія міської ради. На порядок денний винесено 56 планових питань та 30 додаткових. Значна їх кількість стосується змін до установчих документів в рамках закону « Про декомунізацію». Чимало питань присвячено  виконанню  бюджету міста у першому півріччі. Його перевиконання становить 107,4 відсотки. Збільшення коштів надало можливість збільшити бюджети окремих структурних підрозділів. Так, департамент охорони здоров’я отримає понад мільйон гривень на  придбання медичного обладнання . Навчальні та позашкільні заклади освіти отримають можливість оновити господарчу частину.

Департамент ЖКГ отримає для освоєння більше 23 мільйонів. Трохи менше - 20 мільйонів -  отримає на розвиток комунальне підприємство «Трамвай». Витрачати кошти будуть не лише на ремонт електротранспорту, але й на оновлення автобусного парку. Згідно із запитом депутата Ігоря Лісничого,  депутатам запропонують проголосувати за створення нового комунального підприємства «Міст. Шлях. Сервіс», замість  двох -  «Дорожник» та «Комсервіс».

Крім того,  цілком ймовірно, що після цієї сесії в місті з’явиться ще два комунальних підприємства- теплопостачальне та водопостачальне. Вони  захистять місто від несподіваних екстрених відключень  з постачання  тепла та води через борги. Очікуються після сесії і кадрові зміни. На початку місяця звільнилося місце заступника міського голови, відповідального за питання освіти, -  за згодою сторін звільнився Андрій Нестеренко. Міський голова пропонуватиме  на цю посаду кандидатуру  Олександра Чернишова, який наразі працює заступником голови Нікопольської міської ради.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.