Вітер: 28.97 km/h

USD 26.98   EUR 31.93
Увійти

В полку кандидатів в майстри спорту прибуло!

У Білій Церкві проходив чемпіонат України з плавання серед хлопчиків 2002 р.н. і дівчаток 2004 р.н. У змаганнях взяли участь 650 учасників. Дніпродзержинськ представляли 16 вихованців тренерів Андрія Сидорченка, Тетяни Сікорської та Геннадія Коломойця. Серед наших плавців-дівчаток кращі результати показала учениця колегіуму № 16 Вікторія Костроміна, яка пропливла 50 метрів дельфіном з часом 31,8 секунди. У підсумку підопічна тренера Сидорченка зайняла четверте місце. Серед  хлопчиків Назар Селезньов виконав норматив кандидата в майстри спорту. Учень СШ № 24 показав результат 55,0 на стометрівці вільним стилем. Вихованцю Геннадія Коломойця не вистачило три сотих секунди, щоб обігнати суперника, який посів третє місце. За стартовим протоколам, комп'ютер поставив хлопця, десь у третьому десятку запливів. Це важко було перенести психологічно. По-перше, йому довелося довго чекати своєї черги. А по-друге, Назару в запливі ні з ким було боротися, щоб йти на високий результат.

Автор: Віктор Куленко