-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.18   EUR 32.23
Новини 24

В Україні може з’явитися відкритий реєстр педофілів

Перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін наполягає на посиленні відповідальності за статеві злочини проти дітей. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Ці збоченці знищують наше майбутнє. Відповідальність за їхні дії згідно з чинним законодавством настільки гуманна, що дозволяє робити їм це знов. На часі внесення змін щодо посилення відповідальності за статеві злочини проти малолітніх та запровадження відкритого реєстру педофілів. Буду це повторювати та закликати законотворців доти, поки це не станеться. Тільки так захистимо від покидьків наших дітей", - зазначив він.

Таким чином Аброськін прокоментував затримання в одному із селищ Бердянського району Запорізької області чоловіка, який увечері 13 січня 2018 року за місцем проживання "неприродним способом зґвалтував сина своєї співмешканки - 5-річного хлопчика".

Ще один подібний випадок стався на Харківщині.

"Харківська область. У селі Балаклійського району затримано місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він, вдень 13 січня, у своїй квартирі намагався неприроднім способом зґвалтувати 11-річну дівчинку", - повідомив перший заступник голови Нацполіції.

У Польщі з 1 січня офіційно відкрито реєстр 768 найнебезпечніших сексуальних злочинців, зокрема рецидивістів і педофілів. У відкритій частині польського реєстру є дані (ім'я і прізвище, фотографія, рік народження і місце проживання) осіб, які зґвалтували дітей до 15 років, й особливо небезпечних сексуальних злочинців. До реєстру також потрапили рецидивісти, які здійснили злочини по відношенню до неповнолітніх (до 18 років).

Окрім відкритої частини реєстру, є ще закрита, в якій є детальні дані про 2614 осіб. Окрім злочинців із загального реєстру, в ньому опинилися дані про осіб, які здійснили сексуальні злочини щодо неповнолітніх віком від 15 до 18 років, але щодо яких суди не прийняли рішення про викладення даних про них у відкритий доступ.

Подібна практика також розповсюджена у США.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.