-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.93
Новини 24

В Україні оприлюднили рейтинг губернаторів

25 січня Комітет виборців України опублікував звіт діяльності голів обласних державних адміністрацій за підсумками минулого року, повідомляє gazeta.ua.

«Очолила рейтинг голова Харківської області Юлія Світлична. На думку експертів, її приклад демонструє, що робота голови ОДА – це не стільки політика, скільки конкретні досягнення в соціальній та економічній сферах, у сфері безпеки. Мова йде не про абстрактні показники – люди мають відчути все це на собі. Відкриття нових станцій метро в Харкові, будівництво доріг і мостів, підвищення зарплат на підприємствах області і так далі – ці показники чітко пояснюють лідерство Світличної», – зазначив гендиректор Комітету виборців України Олексій Кошель.

Крім того, до групи лідерів потрапили голови Тернопільської (Степан Барна), Вінницької (Валерій Коровій), Донецької (Павло Жебрівський), Львівської (Олег Синютка), Київської (Олександр Горган), Дніпропетровської (Валентин Резніченко) і Миколаївської (Олексій Савченко) обласних державних адміністрацій.

При цьому найнижчі результати показали Одеська, Херсонська, Полтавська, Хмельницька, Рівненська, Черкаська, Чернівецька та Волинська області.

У Комітеті уточнили, що оцінювали діяльність губернаторів, враховуючи два компоненти: показники соціально-економічного розвитку регіону і результати опитування експертів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.