19°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 58%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

В Україні з’являться платні дороги

Перші дороги, за проїзд по яких треба буде заплатити, розпочнуть будувати у 2019 році. Таку інформацію озвучив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, під час інтерв’ю Громадському ТБ.

«Сподіваємося, що пілотними будуть концесійні дороги Львів-Краковець і Київ-Умань. Це буде складовою автобану, що поєднає Балтійське і Чорне моря, так званий «Go Highway» з Гданська до Одеси. Але нагадую, що концесійні дороги будуть будуватися паралельно до існуючих - безкоштовних. У кожного буде вибір - чи він їде довшою, не зовсім зручною дорогою, чи обирає європейський автобан, але за цеплатить гроші», — зазначив Міністр. 

фото: міністр інфраструктури України Володимир Омелян

При щорічному зростанні показника ВВП, паралельно розвиватиметься і будівництво платних доріг, вважає Міністр В. Омелян: - «Якщо ми будемо мати не 5%, а 10-15% зростання щороку, безумовно, це стимулюватиме рух бізнесу, стимулюватиме транспортні перевезення, а отже попит на якісні автобани буде».

Для довідки: платні дороги існують в більшій частині європейських країн і в сусідніх Білорусі, Росії та Молдові. У деяких країнах проїзд безкоштовний для легкових автомобілів з місцевими номерами, але платний для іноземців і вантажівок.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.