23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 41%

Вітер: 17.70 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Вартість 1 вересня

Підготовка до школи – це хвилююча та важлива подія, як для школярів, так і для батьків. Щороку вони відвідують багаточисельні магазини та ринки у пошуках потрібного одягу та канцтоварів.

Час від часу у дітей змінюються смаки під впливом улюблених персонажів, зірок та індустрії моди. Якщо фасон та обкладинки втрачають актуальність, то дещо залишається незмінним та обов’язковим: шкільна форма, портфель, зошити, ручки та олівці.

Відвідавши центральний ринок та поспілкувавшись з продавцями,наш кореспондент не помітив ажіотажу навколо шкільного базару,

щоправда, ніхто не відміняв покупки всього і одразу в останній день. Проте переважна більшість громадян вже підготувала своїх школяриків. Люди зараз намагаються купувати поступово, адже коли все й одразу, можна як то кажуть залишитися без обіду цілий місяць.

Найчастіше, за словами підприємців, батьки самі купують канцелярію, а от щодо блузок, спідниць, сорочок та брюк, то без чада краще не наважуватися на придбання товару. Це підтверджує і Євгенія, яка працює консультантом у магазині «Детский Сад». За її словами, діти все більше уваги приділяють своєму зовнішньому вигляду. Особливо це стосується дівчаток. І це не дивно, адже  дитина вдягнена за власним смаком почувається впевнено, а це дуже важливо, як для розвитку особистості, так і для навчання.

Маргарита вже не перший рік збирає дітей до школи. Каже, що з часом кількість приладдя, потрібного дитині для навчання, зростає. Відповідно зростають і суми, які потрібно витратити. Навіть, якщо придбати найнеобхідніше, то грошей знадобиться чимало.

Приблизні мінімальні  ціни 2017 року:          

Шкільна форма – 1000 гривень

Взуття – 600

Портфель – 600

Канцтовари - 500

Не варто забувати і про квіти до першого дзвоника. Найпопулярнішими в цей день є айстри та троянди. Бюджетний букет можна придбати у бабусі за 50 гривень.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.