-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.83
Новини 24

Вчені визначили, чому деякі люди не можуть схуднути

Вчені вирішили з'ясувати, чому ж деяким людям так складно схуднути. Тепер у всіх тих, хто постійно звинувачував в цьому сторонні фактори, з'явилося виправдання, адже винен в цьому організм індивіда, який впевнений в тому, що його намагаються вбити.

Вчені з Бонна (Німеччина) заявили, що їм вдалося з'ясувати, що деякі люди худнуть завдяки неймовірним зусиллям і відчувають при цьому страждання, як фізичні, так і моральні. За словами дослідників, в цей момент в організмі спрацьовує низка захисних функцій.

В першу чергу, мова йде про різке скорочення споживаних жирів і вуглеводів. Коли це відбувається, то організм реагує на це, як на потрапляння в нього серйозного інфекційного захворювання, тому до справи підключається також і імунна система, яка намагається чинити опір. Вчені відзначають, що слід обрати певний тип харчування і дотримуватися його в подальшому. За допомогою цього можна легко перепрограмувати окремі ділянки генетичного ряду.

Перехід на здорове харчування організмом спочатку буде сприйнятий як гострий стрес і загроза, проте згодом подібні параметри зміняться. Фахівці заявили, що при обранні дієти життєво важливо зробити всі необхідні аналізи і проконсультуватися з лікарем, який знає, що кожен тип здорового харчування повинен відповідати особливостям організму.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.