22°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 73%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.53   EUR 31.03
Увійти

Вчителі Кам’янського навчатимуться в академії "ШАГ"

З 28 квітня 2017 року у Кам’янському стартують безкоштовні курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики загальноосвітніх навчальних закладів. Навчання буде проходити на базі Комп’ютерної Академії "ШАГ". Академія проводить низку заходів направлених на популяризацію інформаційних технологій. Компанія має 45 відділень, які працюють в 15 містах України. Рік тому така філія відкрилася і у нашому місті.
Сьогодні директор Дніпропетровського обласного відділення Комп’ютерної Академії "ШАГ" В’ячеслав Миколюк презентував проект міському голові Андрію Білоусову. Основна мета проекту – переключити увагу дітей з комп’ютерних ігор на інші сторони ПК. Для цього фахівці академії поділяться з учителями сучасними віяннями ІТ – сфери.
В рамках проекту протяжністю 5 років вчителі матимуть змогу освоїти 100 найпопулярніших тем у сфері комп’ютерних технологій. Урок триватиме 1,5 години. Курси не є обов’язковими. Але вже 30 вихователів з різних шкіл міста виявили бажання навчатися сучасним ІТ-технологіям.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.