-5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 20.92 km/h

USD 28.03   EUR 31.93
Новини 24

Вчителів стимулюють підвищенням зарплатні

 Однією із складових освітянської реформи є  підвищення кваліфікації вчителів, йдеться на офіційному сайті Дніпропетровської ОДА.

«Метою реформи є ліквідація старих підходів та орієнтація на учнях. Для цього освітяни мають пройти курс підвищення кваліфікації», - сказала Міністр освіти Лілія Гриневич.
Закон, щодо оновлення освіти, депутати мають прийняти восени, а вже наступного навчального року першачки отримуватимуть знання за новими стандартами. Вони передбачають ухил на практику, тобто на те, що знадобиться у житті. Наприклад,  математичну тему розрахунку відсотків розбиратимуть у контексті фінансової грамотності. 
Для реалізації проекту, вчителі та завучі мають пройти перепідготовку, яка дозволить відійти від старих методів навчання.

Сертифікація є добровільною, проте ті педагоги, які з успіхом її складуть отримають підвищення заробітної платні на 20 %. Це, на думку Лілії Гриневич, має стати стимулом до її проходження. Також Міністр зауважила, що на сьогодні зарплата вчителів складає від 5713 до 8215 гривень.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.