Вітер: 11.27 km/h

USD 26.83   EUR 31.73
Увійти

Велогонка пам’яті Віктора Коврижкіна

В Дніпрі відбулася велогонка з роздільним стартом (ITT) пам’яті Віктора Коврижкіна. На старт дистанцій у 40 км (серед чоловіків) і 26 км (серед жінок) вийшли 35 гонщиків із 10 міст України, які змагалися в дев`9 категоріях.

Кам`янське представляли 7 спортсменів. Єдиною велогонщицею жіночої статі була наша землячка Анастасія Ішман. Таким чином, вона і виборола І місце серед жінок на дистанції 26 км. ЇЇ час - 42 хв. 25 сек. Найкращий результат серед чоловіків показав кам`янчанин Руслан Савчук, який посів ІV місце. Його час на дистанції 40 км - 57 хв. 12 сек. Слідом за ним фінішував Владислав Єрмак - 57 хв. 20 сек.

Останнє редагування Понеділок, 31 липня 2017 13:48