Кам’янське

USD 26.53   EUR 29.68
Новини 24

Верховна Рада ухвалила закон про Антикорупційний суд

7 червня Верховна Рада України ухвалила закон про створення Вищого Антикорупційного суду.

«Парламент України ще раз довів, що він є майданчиком реформ і здатний на найважчі рішення, серед яких – ухвалення Закону про Антикорупційний суд», – наголосив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Голова Парламенту нагадав, що робота над документом була тривалою. Більше року проходили консультації як в Україні, так і з міжнародними партнерами. Усі питання та рекомендації узгоджувалися з Венеційською Комісією, і всі пропозиції, які обговорювалися, були включені в тіло закону.

«Зменшено вимоги до кандидатів на посади суддів Антикорупційного суду, видалено норму про обов’язкове проходження поліграфу, визначено порядок захисту суддів і членів їхніх родин, узгоджено питання щодо громадської ради міжнародних експертів – їх буде шість», – пояснив він.

Голова Верховної Ради привітав усіх з ухваленням важливого рішення і висловив сподівання, що Суд буде створено ще до завершення цього року.

Він запевнив, що робитиме усе можливе, аби Антикорупційний суд якнайшвидше почав виконувати свої безпосередні функції.

Президент Петро Порошенко назвав історичним рішення Верховної Ради про ухвалу закону.

«Сьогодні ми завершили формування антикорупційної інфраструктури, – зазначив Петро Порошенко. – Хочу наголосити на рішучості дій української влади у боротьбі з корупцією. Бо в жодній країні світу не існує настільки рішучих законодавчих актів, які прийняті цим Парламентом і підписані мною».

Останнє редагування П'ятниця, 08 червня 2018 15:34

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.