17°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.38   EUR 30.83
Увійти

Весняний призив на службу

Членами виконкому було прийнято рішення про весняний призив 2017 у Кам’янському на строкову військову службу. Рішенням затверджені основний та резервний склад міської призовної комісії, а також перелік підприємств, установ та організацій міста, яким рекомендовано виділити технічних працівників і автотранспорт для забезпечення проведення призову. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Керівникам навчальних закладів, підприємств, установ, організацій незалежно від підпорядкування і форм власності, керівникам житлово-експлуатаційних організацій, а також власникам будинків рекомендовано з 1 квітня до 31 травня забезпечити оповіщення призовників про виклик до військового комісаріату та своєчасне прибуття їх до призовної дільниці; надавати громадянам, які викликаються військкоматом і виконують обов'язки, пов'язані з призовом на військову службу, та особам, які направляються військовим комісаріатом на амбулаторне чи стаціонарне лікування (медичний огляд), звільнення від роботи на необхідний час.

Департаменту охорони здоров'я та соціального захисту населення міської ради доручено забезпечити медичну комісію з огляду призовників необхідною кількістю лікарів-фахівців і середнього медичного персоналу; виділити для проведення обстеження необхідну кількість медичного інструментарію, медикаментів та ліжко-місць у медичних закладах міста; організувати необхідні санітарні заходи на призовній дільниці; забезпечити першочергове безкоштовне амбулаторне чи стаціонарне обстеження призовників.

Низку рекомендацій щодо організації призову отримали також керівники міського відділу поліції, місцевого району електромереж ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» та центру комунікацій Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком».

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.