Кам’янське

USD 26.58   EUR 29.98
Новини 24

Ветерана війни Ганну Гаврилюк привітали з Днем Перемоги

Час не шкодує очевидців Другої світової війни, забираючи з собою учасників бойових дій і свідків тих трагічних літ. Та є й такі, кого доля нагородила довгими роками життя. Ганна Пилипівна Гаврилюк пройшла майже всю війну. На фронті працювала хірургом, після війни – дитячим лікарем.

Цього року вольова жінка відзначає сторічний ювілей. У не менш важливий для неї день – день Великої Перемоги – ювілярку особисто привітав міський голова Андрій Білоусов.

Дев’ятого травня родина Ганни Пилипівни завжди поряд із нею. Сьогодні це син Юрій та двоє правнуків.

Як розповідає син, у передвоєнні роки Ганна Гаврилюк вчилася в Київському медінституті. Залишався один рік навчання, коли почалася війна. Студенти дісталися Харкова, де пройшли курс військової хірургії та були направлені на фронт. Спочатку дівчина перебувала у статусі добровольця, а згодом отримала звання старшого лейтенанта. Пройшла майже всю війну. Завдяки її рукам, самопожертві та сміливості чимало солдатів було врятовано на полі бою. Після війни працювала завідувачкою дитячого відділення місцевої лікарні та навіть обиралася депутатом Верховної Ради СРСР.

Міський голова Андрій Білоусов подякував Ганні Пилипівні за її внесок у Перемогу, побажав міцного здоров’я та благополуччя, а також вручив квіти, солодощі й цінний подарунок.

Завжди допомагати іншим, ні з ким не сваритися, важко працювати і завжди вірити у майбутнє – у таку формулу можна об’єднати усі життєві принципи довгожительки, учасниці Другої світової війни Ганни Гаврилюк.

Останнє редагування Четвер, 10 травня 2018 17:12

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.