-6°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 77%

Вітер: 24.14 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Відкриття до Дня міста «Парку щастя» та зони відпочинку біля ПК «Хімік»

Грандіозне святкування Дня міста продовжилося відкриттям нових зон відпочинку. Так, у подарунок до свята, свій особистий парк отримали мешканці Південного району та також жителі 5 мікрорайону  Лівобережжя. З самого ранку тут розпочалися масштабні святкові заходи – для малечі влаштовували конкурси, пригощали солодощами, співали і танцювали. Відкриття кожної зони особисто відвідав міський голова Андрій Білоусов, вітав присутніх та спілкувався із мешканцями.

Першим пунктом насиченої програми святкувань стало відкриття нового парку за ПК «Хімік». Основна низка робіт тут вже виконана, але облаштування буде тривати і надалі протягом поточного і наступного років.

Парк був поділений на декілька зон, згідно вікових категорій відпочиваючих. Тут встановили спортивний майданчик з гумовим покриттям для занять воркаутом для підлітків, дітей 5-7 та 3-5 років, а також майданчик для відпочинку і прогулянок з візочками.

Сама територія парку була значно розширена.

Наступним подарунком тішилися вже мешканці 5 мікрорайону Лівобережжя.

На місці колишнього пустиря тепер новенький, яскравий парк щастя.

«Йти пішки до лівобережного парку або кінозалу «МИР» для прогулянки з дітьми досить далеко, тому нова зона відпочинку у цьому районі була дуже важливою. З такою ініціативою звернувся депутат міської ради Артур Круть. Наразі плани реалізовані», - наголосив міський голова Андрій Білоусов.

Очільник привітав з Днем міста мешканців району та запросив усіх займатися спортом та відпочивати у новому парку, адже зонаоблаштована тренажерами, новими лавками та урнами, тротуарними доріжками. Територія освітлена та приведена до ладу.

Зі словами вдячності люди підходили і особисто до Андрія Білоусова, фотографувалися на згадку та вітали його зі святом міста.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.