20°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 84%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.33   EUR 30.88
Увійти

Відкриття центру соціального адаптації

У Південному районі Кам´янського функціонуватиме Центр соціальної адаптації. Відтепер, отримати допомогу можуть як звичайні так і малозабезпечені сім´ї, пенсіонери, інваліди та ветерани війни.

Приміщення по вул. Колеусівська 3 та 7 вже давно не працювали належним чином. Спочатку вони числилися на балансі Дніпродзержинського коксохімічного заводу. Згодом їх передали територіальному центру Південного району. А вже сьогодні відкрився абсолютно новий Центр соціальної адаптації із зоною культурного відпочинку та облаштованим спортивним комплексом.

Ганна Берковська, директор територіального центру Південного району, вдячна за надану можливість розвиватися та приємно проводити час і вже незабаром місто почує про здобутки вихованців закладу.

З вітальною промовою виступили і гості свята: міський голова Кам´янського Андрій Білоусов, генеральний директор ПАТ «ЄВРАЗ ДКХЗ» Павло Рафальський, а також народний депутат України Олександр Дубінін.

«Саме через такі проекти треба йти до людей», - наголосив народний обранець.

Меморандум про передачу об´єктів власності підписали Андрій Білоусов та Павло Рафальський, а Світлані Колісниченко вручили символічний ключ від нового Центру соціальної адаптації.

Для культурного відпочинку закупили нові крісла та сучасну техніку, а у  спортивному комплексі встановили нові душові кабінки, шафи для одягу та провели повний ремонт у туалетній кімнаті.

У центрі соціальної адаптації вже працюють такі гуртки: мокре та сухе валяння, малювання, танці та англійська мова, на яку вже записалося 32 людини.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.