-5°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 95%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

Відновлення Палацу культури ім. Горького у розпалі

Відкрити театральну сцену і повністю відродити Палац культури імені Горького – таке завдання поставив перед комунальними службами Кам`янський міський голова Андрій Білоусов. 2 лютого за його дорученням перший заступник міського голови Олександр Чернишов провів робочу нараду з питання реконструкції та сталої роботи культурного комплексу.

Заступник міського голови Олег Морохов повідомив, що проект рішення про передачу палацу культури на баланс міста буде винесено на лютневу сесію міської ради. У разі його ухвалення депутатами, з 1 березня палац перейде у власність міста. «Наразі важливо вирішити питання технічного забезпечення роботи комплексу, зокрема, облаштування там другої сцени театру ім. Лесі Українки», – зазначив Олександр Чернишов.

Як доповіли представники комунального підприємства «Тепломережі», на сьогодні у приміщення подано теплоносій, але існує необхідність заміни 26 несправних радіаторів. Обсяг та фінансування цих робіт будуть визначені протягом тижня.

Залишилися питання і по водопостачанню. Зокрема, є потреба у промиванні каналізаційної системи. Крім того, існує проблема підтоплення території біля Палацу. Для її вирішення представники комунальних служб зроблять додаткове обстеження, після чого нададуть пропозиції щодо відведення дощових вод від будівлі.

За підсумками наради, Департаменту ЖКГ та будівництва міської ради спільно з керівництвом академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки доручено протягом найближчого часу підготувати технічні умови та проектно-кошторисну документацію на підключення другого вводу електроенергії до Палацу культури, а також звернутися до проектної організації з приводу розроблення документів на капітальний ремонт покрівлі.

 

Останнє редагування Понеділок, 06 лютого 2017 13:34

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.