20°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 50%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.68
Новини 24

Відома сума, яку закладуть на субсидії для 2017 року

 

Відсутність реформ може призвести до збільшення витрат на житлові субсидії для населення до 3,8% ВВП в 2017 році, - про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

 

Державний бюджет України на 2017 рік буде передбачати не менше 45 мільярдів гривень на субсидії населенню для оплати житлово-комунальних послуг,- повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.  За словами Розенка, уряд прогнозує, що в поточному році субсидії отримуватимуть 9 мільярдів українських сімей.

Він нагадав, що на поточний рік на субсидії в державному бюджеті закладена сума в 40 мільярдів гривень. "Із досвіду попереднього опалювального сезону, ми бачимо, що цієї суми вистачить для того аби увійти в опалювальний сезон, адже він починається наприкінці цього року і перейде частково на наступний рік. Тому для старту опалювального сезону нам вистачить", - зауважив міністр.

Віце-прем'єр-міністр підкреслив, що якщо 40 мільярдів гривень буде недостатньо для проходження цього опалювального сезону, то ж "ми можемо або прийняти зміни до державного бюджету 2016 року, або в державний бюджет на 2017 рік додатково закладемо кошти на проходження опалювального сезону 2016-2017 років".

За даними  "Інтерфакс-Україна

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.