USD 26.33   EUR 29.98
Новини 24

Вихованка СК «Прометей» Анастасія Чернякова стала призеркою всеукраїнських змагань

У Горішніх Плавнях на Полтавщині пройшов турнір із тенісу категорії «А» «Кубок FERREXPO». У змаганнях брали участь 29 тенісисток у віці до 12 років. Вихованка тренера Світлани Драгун із кам'янського СК «Прометей» Анастасія Чернякова стала призеркою в двох номінаціях.

Спортсменка здобула перше місце в одиночному розряді. У головній зустрічі турніру Анастасія  обіграла з рахунком 6:3, 6:1 Софію Михайлець з Дніпра.

Чернякова також була другою в парному розряді, де змагалися 26 тенісисток. Її дует з Єлизаветою Труш (Івано-Франківськ) у фіналі поступився парі Анастасія Коляда (Львів)/Діана Смолінська (Харків).

Цей турнір прирівнюється до чемпіонату України, за його результатами формується національна команда тенісистів віком до 12 років. Є велика ймовірність, що наша землячка увійде до складу збірної України.