-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

Випускники ДДТУ отримали магістерські дипломи

У 2018 році Дніпровський державний технічний університет випустив 168 магістрів різних спеціальностей. Багато випускників закінчили університет з відзнакою. Урочиста церемонія вручення дипломів відбулася 26 січня, передає прес-служба міської ради.

Студенти, весь професорсько-викладацький колектив, батьки та друзі випускників зібралися в актовій залі університету. Відкрив захід ректор університету Олександр Коробочка. Він поздоровив випускників із завершенням навчання та побажав успіхів у професійній і науковій діяльності.

Магістрів особисто привітав міський голова Андрій Білоусов. У своєму виступі він зазначив, що роки навчання – нелегкий, але, безумовно, найкращий і найцікавіший час у житті.

«Диплом магістра – це підсумок значного і важливого життєвого етапу. Знання, які ви отримали в процесі навчання, допоможуть вам реалізувати себе, стати затребуваними фахівцями. Бажаю вам успіхів і великих професійних досягнень. Щастя вам, здоров'я і віри в себе!», – сказав Андрій Білоусов.

Після сказаних теплих слів відбулася церемонія вручення дипломів. Провели її міський голова та ректор університету.

Наприкінці заходу випускники бажали один одному успішної кар'єри та щиро дякували своїм викладачам і науковим керівникам.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.