-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Виробничий травматизм у Кам’янському зріс більш ніж удвічі

24 квітня у Свято-Миколаївському соборі відбулась панахида з ушанування пам’яті загиблих на виробництві. Поминальна служба за тими, хто загинув під час виконання професійних обов’язків, проводиться у Кам’янському з 2008 року в межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

Участь у заході взяли фахівці управління соціального захисту міської ради, представники підприємств міста, де траплялися нещасні випадки зі смертельним наслідком, родичі загиблих, представники Фонду соціального страхування.

За словами начальника відділу праці та соціально-трудових відносин, експерта з умов праці управління соціального захисту населення міської ради Олени Ізотової, на підприємствах міста спостерігається зростання виробничого травматизму. Зокрема, у І кварталі 2018 року сталося 27 випадків. У порівнянні з І кварталом минулого року виробничий травматизм збільшився на 14 випадків, що становить 107,7%.

«Це просто страшні цифри. Вони повинні стати для нас застереженням, нагадуванням про безцінність життя, про те, як важливо дотримуватися обережності й правил безпеки на робочих місцях. Для всіх підприємств міста має стати нормою дотримання законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці, своєчасне виявлення і усунення наявних недоліків», – зазначила Олена Ізотова.

Джерело: Кам`янська міська рада

Останнє редагування Середа, 25 квітня 2018 08:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.