2°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 56%

Вітер: 27.36 km/h

USD 28.13   EUR 31.88
Новини 24

Вірус в соцмережах!

Від вірусу почали страждати користувачі соцмережі Facebook. Лише за 2 дні вірус охопив значну кількість користувачів Західної Європи і США.
Хакери атакують користувачів через розміщення посилання на відеозапис, використання якої активує установку на комп'ютер шкідливого ПО, пише news.mail.ru.
Як зрозуміти, що ви натрапили на вірус? Жертва вірусу, як правило, отримує повідомлення про те, що хтось із її друзів у соцмережі зробив пост і зазначив її. У самому пості розміщено посилання на відео, активація якого ініціює інтеграцію в браузер шкідливого розширення. Інфікований комп'ютер починає автоматично робити подібні пости, заражаючи нові facebook-акаунти.
Відомі факти зараження вірусом користувачів браузера Chrome, однак від уразливості можуть страждати і інші браузери. Для лікування необхідно відкрити список завдань браузера і завершити процеси, які можуть викликати підозру (наприклад - April First Prank Toolkit), видалити всі пости, які були створені програмою, а також видалити з доповнень Facebook (https://www.facebook.com / bookmarks / apps), які виглядають підозріло.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.