-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.93
Новини 24

Виставка фотографа Андрія Заіки відкрилась у музеї Кам’янського

У музеї історії Кам’янського відкрилася персональна фотовиставка Андрія Заіки «Вулицями міста». Про це повідомила директор музею Наталія Буланова.

Це вже друга виставка фотографа, яку мають змогу побачити мешканці міста. Тут представлені 50 знімків, зроблених на вулицях Кам’янського під час невеликих мандрівок та відкриттів автора. Світлини були зроблені впродовж  п’яти років, що дає змогу глядачеві побачити різні напрями фотографії, якими захоплюється автор, і його різне бачення вулиць рідного міста.

Експозиція складається зі знімків різних жанрів, таких, як стріт-фотографія, пейзаж, жанрове фото і навіть абстракція. Слід зазначити, що для автора, як і для фотомистецтва загалом, важлива «миттєвість», її відчуття, суб’єктивне сприйняття і розуміння цього поняття. Світлини, представлені в даній експозиції, наділені саме цією суб’єктивною миттєвістю – по-іншому кажучи, «авторським поглядом».

Також для автора важливим є принцип – бути непомітним спостерігачем, який «полює» на взаємодії різних чинників у реальному світі, тобто на вулицях міста. Тому для вдалих «полювань» фотограф щоразу відкриває для себе все нові території: нові вулиці, нові райони, нових людей, нові взаємодії, нові результати.

Усе це дає можливість глядачеві ще раз подивитись під різними кутами на знайоме місто і відкрити для себе щось нове – у малому чи великому, у кольоровому чи чорно-білому, у знайомому чи невідомому.

Останнє редагування П'ятниця, 06 квітня 2018 15:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.