-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.28   EUR 31.03
Новини 24

Виставка українського митця Анатолія Меньківа відкрилася в Кам’янському

29 березня в Музеї історії Кам’янського відкрилася персональна виставка українського митця Анатолія Меньківа під назвою «Сприймання». Про це повідомляється на сторінці музею в Facebook.

«Сприймання є відображення в мозку людини предметів і явищ, об’єктивної дійсності внаслідок їх безпосереднього впливу на органи чуття. Сприймання, як і відчуття, належить до чуттєвого пізнання об’єктивного світу. Пізнання завжди починається з живого споглядання, з відчуттів і сприймань», – йдеться в повідомленні.

Анатолій Меньків народився в 1967 році у Дніпропетровську. Художник, дизайнер, викладач, куратор подій та волонтер. Здобув освіту в Дніпропетровському державному художньому училищі (майстерня Григорія Чернети) та Українській академії друкарства (Львів).

З 2004 року він є членом Спілки дизайнерів України (СДУ) та Міжнародної асоціації «Society of Designers». Анатолій також є співзасновником та головою осередку СДУ в місті Дніпрі, співзасновником та куратором щорічного Міжнародного фестивалю дизайну COW, у якому беруть участь дизайнери із майже 30 країн світу.

Анатолій – соціально активний художник та куратор подій. Він організовує та проводить різноманітні актуальні соціальні акції, виставки та майстер-класи. Як волонтер він започаткував проект «Арт-десант», у рамках якого навчає живопису поранених солдатів у військовому госпіталі, аби допомогти їм позбутися посттравматичного синдрому та повернутися до цивільного життя.

За свою працю митець був відзначений багатьма важливими нагородами, серед яких Почесна медаль «LEGE ARTIS», медалі «Захисник Вітчизни», «За заслуги перед містом», Почесна медаль від СДУ за вагомий внесок у розвиток дизайну в Україні, Золота медаль імені Олександра Родченка.

Анатолій експонував свої роботи на багатьох важливих виставках, бієнале та триєнале у більш ніж 20 країнах світу. Твори знаходяться у приватних колекціях, галереях та музеях України, США, Італії, Іспанії, Кореї та інших країн світу.

Виставка триватиме до 15 квітня.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.