-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Віце-меру австрійського міста заборонили в’їзд до України

Україна заборонила в’їзд віце-меру австрійського міста Лінц Детлефу Віммеру через відвідини окупованого Криму. Про це повідомляє «Європейська правда».

Віммер, який у австрійському місті представляв ультраправу Партію свободи, минулого тижня брав участь в Ялтинському економічному форумі в Криму. На півострів він потрапив через російську територію – в обхід українського законодавства.

Існування заборони на в’їзд до України підтвердив український посол в Австрії Олександр Щерба.

У сенаті Лінца Віммер відповідає за зв’язки та контакти з містами-побратимами. Через заборону відвідувати Україну він не зможе співпрацювати із Запоріжжям, яке є містом-партнером Лінца, та відвідати запланований у місті міжнародний конгрес.

Однак сам Віммер через це не шкодує. «Буде більше часу для співпраці з іншими містами, наприклад, в Китаї та Росії», – каже політик.

Голова «Зелених» Лінца Урсула Рошгер розкритикувала візит Віммера до Криму. «Близькими відносинами з Кремлем Віммер шкодить репутації міста. Абсолютно не зрозуміло, за яким дорученням Віммер був у Криму і хто покривав витрати на дорогу», – заявила вона.

Останнє редагування Середа, 25 квітня 2018 13:52

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.