0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 52%

Вітер: 28.97 km/h

USD 28.08   EUR 31.88
Новини 24

«ВКонтакті» змінює правила

З 16 грудня «Вконтакте» обмежить доступ до API розробників сторонніх додатків для вільного прослуховування музики з соціальної мережі. Про це повідомляє «Інформатор».

З 16 грудня «ВКонтакте» змінює політику надання API для роботи з аудіозаписами. Прийдешні зміни не торкнуться аудіорозділів у веб-версії сайту і довірених додатках, але програми сторонніх розробників не зможуть звертатися до більшості методів секції «audio».

Зараз API для роботи з музикою користувачів і спільнот доступні для будь-яких мобільних додатків. Вони отримують від «ВКонтакте» назву треку, ім'я виконавця та посилання на mp3-файл для відтворення. Через два тижня адміністрація «ВКонтакте» відключить публічний API для роботи з аудіозаписами. Всі інструменти, крім методів для завантаження аудіофайлів, виявляться недоступними.

В App Store і Google Play представлено велику кількість сторонніх аудиокліентов для «ВКонтакте». Багато з них дозволяють слухати музику безкоштовно.

Влітку 2016 року Mail.Ru Group, якій належить «ВКонтакте» оголосила про укладання ліцензійних угод з усіма найбільшими музичними правовласниками — Universal Music Group, Warner Music Group і Sony Music Entertainment.

Після цього компанія почала вивчати різні можливості монетизації музичного контенту. Зокрема, партнер Mail.Ru Group — United Music Agency — випустив окремий додаток для прослуховування музики з платною підпискою, а «ВКонтакте» запустила тестування аудіореклами.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.