-1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.03   EUR 32.08
Новини 24

Водійські посвідчення зразка ЄС чекають на український водіїв

Вже незабаром в Україні з’являться водійські посвідчення нового зразка. Повідомляє dnepr.info. Відтепер вони будуть відповідати формату ЄС, такі зміни вводяться для подальшого вільного переміщення українців країнами Євросоюзу.

Кабінет міністрів України схвалив план імплементації Директиви 2006/126/ЄС Європейського Парламенту про посвідчення водія. У директиві є технічний опис європейського зразка водійського посвідчення, який регулює питання розміщення в ньому мікрочіпа, встановлює вимоги до підготовки претендентів на отримання водійського посвідчення, умови видачі водійських посвідчень (вікові та кваліфікаційні), їх періодичної заміни.

Окрім цього, документ встановлює єдині для всіх країн терміни медоглядів для водіїв, запроваджує вимоги щодо базової кваліфікації та підготовки осіб, що приймають іспити на право керування транспортними засобами, а також уніфікує вимоги до іспитів на право керування транспортними засобами. Положення директиви повинні бути реалізовані в Україні до листопада 2017 року.

1 коментар

  • BillyHIG
    BillyHIG Середа, 02 серпня 2017, 09:58 Коментувати

    wh0cd290851 httpbuy prednisone without a prescription Diclofenac 50 Mg Wellbutrin For Sale

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.