-1°C

Кам’янське

Зливи сніг

Вологість: 91%

Вітер: 27.36 km/h

USD 28.08   EUR 31.98
Новини 24

Володимир Гройсман: «Люди мають знати, хто голосував «ЗА» пенсійну реформу, а хто «ПРОТИ»

фото: УНІАН фото: УНІАН

«Ініційовану урядом пенсійну реформу підтримала рекордна кількість депутатів – 288, хоча були і ті політики, які голосували проти перерахунку пенсій.  Я б попросив, що всі громадяни дуже уважно подивилися, хто ж все-таки  голосував «ЗА» впровадження справедливої пенсійної системи, а хто голосував «ПРОТИ». Люди мають знати таких депутатів поіменно», - Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України.

Зараз ми переходимо до практичного впровадження реформи – перерахунку пенсій для більше ніж 9 млн пенсіонерів. Це масштабна робота, яку нам потрібно провести в стислі терміни. Президент до понеділка підпише закон, що дасть нам можливість почати з наступного тижня виплати підвищених пенсій за жовтень. Робота має бути організована належним чином – з великою повагою до наших пенсіонерів. Органи Пенсійного фонду мають повідомити кожного про новий розмір підвищення і розмір перерахованої пенсії.

Кошти для проведення пенсійної реформи є в повному обсязі. В тому числі це кошти, які Пенсійний фонд отримав від детінізації економіки. Законодавство дозволяє місцевим органам влади контролювати питання детінізації заробітних плат. Подальша детінізація дозволить збільшити надходження до  Пенсійного фонду і до місцевих бюджетів. І головне, це має захистити найманих працівників.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.