0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 44%

Вітер: 30.58 km/h

USD 28.08   EUR 31.88
Новини 24

Вознесіння Господнє

Щорічно на 40 день після Великодня православний світ відзначає один з 12 свят церковного року – Вознесіння Господнє. Вважається, що саме в цей день відбувається Вознесіння на небо Господнє Ісуса Христа.
У цьому році Вознесіння Господнє відзначають 25 травня.
Згідно з біблійними історіями, після смерті Ісус Христос протягом 40 днів спілкувався зі своїми учнями, наставляючи їх на шлях істинний і благословляючи.
В цей день віряни відвідують храми, де священнослужителі проводять церковні богослужіння у білому вбранні.
Слід зазначити, що священна доба починається напередодні свята. Цього року - це 24 травня. У Вознесіння служать святкове Всенічне бдіння, а в четвер вранці (25 травня), відбувається літургія.
В цей день забороняється виконувати роботу по дому. Краще присвятити цей день іншим справам. Священики закликають на Вознесіння зберігати всередині себе душевний спокій і мир, провести день в колі рідних і близьких людей, без сварок і розбіжностей. Також не варто нікого згадувати лихим словом.
На Вознесіння Господнє готували спеціальні млинці, які називалися «Божа окутка» або ж «онучки». Також на стіл подавали коржі із сирною начинкою, краї у якого спеціально загиналися у вигляді сходинок.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.