22°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 52%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.38   EUR 30.63
Увійти

Впровадження енергомоніторингу

Відповідно до Програми енергоефективності та зменшенню споживання енергетичних ресурсів на 2016 рік, затвердженої рішенням міської ради, для вдосконалення системи управління енергоспоживанням, в місті триває запровадження «Інформаційної системи енергомоніторингу» (ІСЕ) в закладах і установах бюджетної сфери. У поточному році до ІСЕ планується підключити ще 113 об’єктів. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради.

Система енергомоніторингу впроваджується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ у рамках проекту «Енергоефективність у громадах». Головна мета запровадження системи – відстеження і контроль за ефективним використанням теплової та електричної енергії, газу, води та водовідведення, інформаційне забезпечення і координація дій з енергозбереження та зменшення фінансового навантаження на бюджет міста при оплаті за енергоносії. Інформаційна система енергомоніторингу є важливою частиною процесу реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку.

У рамках впровадження енергомоніторингу 15 червня у виконкомі міської ради було проведено навчання нових енергоменеджерів бюджетних установ. Захід пройшов у форматі вебінару (семінару, організованого за допомогою web-технологій в режимі прямої трансляції). Навчання спрямовано на здійснення в динамічному режимі постійного нагляду за енергоспоживанням, проведення аналізу та оцінки основних показників стану використання енергетичних та водних ресурсів у бюджетній сфері міста і, в подальшому, реалізацію енергоефективних проектів.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.