-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

Як оформити субсидію в Південному районі

Настала зима, а разом з нею опалювальний сезон. Для багатьох камянчан постало питання: як заощадити на оплаті комунальних послуг? У Південному району Кам’янського розповіли, які можливості та переваги надає субсидія, які документи потрібно підготувати і що робити боржникам для отримання або ж поновлення державної допомоги.

Система субсидій існує в більшості країн. Її основна мета – допомогти людям розрахуватись за комунальні послуги і при цьому заощадити сімейний бюджет. Мешканці Кам’янського також не зволікають з оформленням субсидії. А допомагають їм в цьому працівники управлінь соціального захисту населення, які є в кожному районі міста.

Як повідомила начальник відділу з формування виплат соціальної допомоги адміністрації Південного району Ганна Клименко, станом на січень 2018 року отримувачами субсидії стали близько 14 тисяч громадян. На таку кількість бажаючих оформити допомогу вплинуло підвищення тарифів на теплопостачання.

«Перерахунок субсидії було проведено громадянам, які отримували її в попередньому періоді. Розрахунок проводився в автоматичному режимі. Для тих громадян, які мали заборгованість, прострочену понад два місяці станом на 1 травня, субсидію було розраховано після надання підтвердження сплати заборгованості або укладення договору на реструктуризацію про погашення боргів», – зазначає Ганна Клименко.

Загалом, станом на 1 січня, субсидій було надано на суму 140 мільйонів гривень. Управління соціального захисту Південного району сьогодні працює в посиленому режимі, надаючи необхідну допомогу жителям району та селища Карнаухівки, де двічі на місяць проводяться виїзні прийоми. Планується оформити ще близько півтори тисячі субсидій.

Мешканці Південного району, які вже неодноразово звертались за оформленням субсидії, відзначають лише позитивні сторони державної допомоги.

З питань оформлення субсидії в Південному районі Кам’янського звертайтеся до управління соціального захисту населення за адресою: вулиця Затишна, 3.

Останнє редагування Четвер, 18 січня 2018 08:14

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.