0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 44%

Вітер: 30.58 km/h

USD 28.08   EUR 31.88
Новини 24

Як перевести час у гроші?

У ДніпроОДА відбувся семінар для посадовців «Як перевести час у гроші».

В облдержадміністрації Ксенія Ляпіна, голова Державної регуляторної служби України наголосила, що якісна регуляторна політика має починатися з ефективного діалогу бізнесу та влади. Вона розповіла про новітні інструменти державного управління. Освоювали їх під час навчального семінару представники державної влади та місцевого самоврядування регіону.
У ДніпроОДА Ксенія Ляпіна презентувала одну із сучасних регуляторних методик – М-тест. За її словами, цей інструмент дозволяє оцінити витрати, які понесе бізнесмен після введення того чи іншого державного регулювання.
«Регуляторна політика – ключовий інструмент взаємодії влади та бізнесу. Грамотна нормативна база допомагає підприємцям працювати ефективно та комфортно. Як створити бізнесу прозорі умови, розказуємо держслужбовцям на практичних семінарах», – зауважив заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко.
За новими знаннями до облдержадміністрації завітали близько 100 посадовців Дніпропетровської області.  
Навчальні семінари для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування проводить Державна регуляторна служба України за підтримки проекту USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Мета практикумів – поширити знання про нову європейську методику регуляторної політики.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.