23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 41%

Вітер: 17.70 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

«Як скласти генеалогічне дерево» - майстер-клас від Олега Мороза

17 серпня у Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка відбулося засідання краєзнавчого клубу. Тема: «Як скласти сімейне древо».  На особистому прикладі підприємець та відома у місті людина Олег Мороз поділився досвідом збору інформації про своїх родичів. 

Розпочалося все з дитячого хоббі – колекціонування лотерейних білетів, згодом трамвайних з різних міст. Подорослішавши, Олег Миколайович почав серйозно цікавитися, хто він та звідки. Це питання стало настільки важливим, що він зайнявся збором будь-яких даних про своїх рідних,які і допомогли О. Морозу у цій на перший погляд нескладній справі. Першими помічниками стали бабусі, які на відеокамеру розповідали усе, що пам’ятають. Потім, у письмовій формі, усі родичі викладали свої спогади.

Також О. Мороз збирав родинні данні в архівах: фотокартки, документи та інші відомості.

Члени краєзнавчого клубу мали нагоду ознайомитися з книгою «Історія одного українського роду», яка вмістила у себе максимально детальний родовід.

І по сьогодні Олег Миколайович колекціонує гроші. Членам клубу було продемонстровано цікаву та змістовну колекцію. Здебільшого це гроші минулого: радянські рублі, карбованці, талони на продукти, гривні 1918 року, гроші Царської Росії та багато інших.  

Останнє редагування П'ятниця, 18 серпня 2017 09:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.